Informace ze světa Internetu hlavně o včelách a včelařích, a česky

President Obama zavražděn!!

22. ledna 2009 v 7:25 | Eman |  Včelařské události v okresu a jinde ve světě
Pravicoví extrémisté zastřelili nejmocnějšího muže na světě den po jeho inauguraci...

Právě jeden den po převzetí úřadu, Kalonzo Obama, President Včelařské Společnosti jezera Naivasha (Lake Naivasha Beekeeping Society), byl zavražděn bandity během údajně zpackané loupeže v Keňském císařském skladišti medu.
Zdroje v hlavním městě Nairobi říkají že extrémistické frakce ve včelařské komunitě přísahaly že nikdy nedovolí aby se Obama stal vůdce Keňského včelařského spolku.
"Tato volba ho učinila nejmocnějšího může ve světě medu," řekl anonymní včelař. "Ale jisté pravičácké skupiny, s vazbami na průmyslový med, společnosti konzerváren a koření, nemohli připustit aby byl jejich president."
Podle policie, skupina lupičů kradla hrnce s medem a medové zákusky ze skladu obchodu s dárky - the Hive House (Úlový Dům) - když byly překvapeni Obamou, který zůstával přes noc unavený a dojatý ze své inaugurace z předchozího dne. Lupiči zastřelili Obamu před ukradením své kořisti.
"Byla to jenom loupež co se nepodařila," znělo oficiální policejní prohlášení.
Ale zasvěcení poukazují na militantní skupiny spojené s mocnými komerčními zájmy.
"Obama věřil ve změnu," řekl jeden. "Chtěl vrátit moc individuálním včelařům. Chtěl skončit válku mezi soupeřícími úly. A chtěl odpovědnější přístup k životnímu prostředí - víte, pro včely. Oni nechtěli dopustit aby se to stalo. Tito lidé nejsou nic lepšího než teroristé."
Dodal, že to bylo spiknutí co mělo zabránit aby Obama převzal úřad. A co hnalo spiknutí byl rasismus.

"Obama byl obránce Evropské tmavé včely," řekl zasvěcenec. "Ale tyto temné skupiny chtěly udržet nadvládu Kraňské včely. Byly přesvědčeny, že jediná dobrá tmavá včela je mrtvá tmavá včela.."
Obama, který nemá cokoli společného s US President Barack Obama (na obrázku) byl inaugurován jako Prezident stejný den, kdy jeho jmenovec převzal úřad ve Washingtonu

Dick Kennedy, Specialista na prezidentské atentáty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vcelar vcelar | 24. ledna 2009 v 14:47 | Reagovat

jsi chudak , je mi te lito.

2 Jonhy 5 Jonhy 5 | E-mail | 1. února 2009 v 15:21 | Reagovat

Náhodou... je to dobrý a možná i vizionářský

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama