Informace ze světa Internetu hlavně o včelách a včelařích, a česky

Ztratil se nám přítel Bobík

15. března 2007 v 14:04 | Eman |  Zajímavé zprávy o včelách a jejich produktech
V pondělí odpoledne nám utekl 5-letý pejsek Bobík. V minulosti čas od času, 1-2x do měsíce si vyšel na samostatnou neřízenou vycházku maximálně na 1 hodinku a vždy se rád vrátil. Více jak měsíc se poslední dobou držel na zahradě a žili jsme v domněnce, že plot je po opravách dostatečně silný, aby ho zadržel. Stalo se to, a my jsme moc smutní, byl to miláček všech kdo ho znali.
Budu vděčný za informaci, pokud ho někdo uvidíte. Vážil 14 kg a byl k lidem velmi přátelský. Rád se vozil každým autem
Near this spot are deposited the remains of one who possessed Beauty without Vanity, Strength without Insolence, Courage without Ferocity, and all the Virtues of Man, without his Vices. This Praise, which would be unmeaning Flattery if inscribed over human ashes, is but a just tribute to the Memory of Boatswain, a Dog. ~George Gordon, Lord Byron, "Inscription on the Monument of a Newfoundland Dog"
Na tomto mistě jsou uloženy ostatky toho, kdo byl krásný bez marnivosti, silný bez zpupnosti, odvážný bez krutosti a měl všechny ctnosti clověka bez jeho neřestí. Tato chvála, která by byla pochlebování, pokud by popisovala ostatky člověka, je spravedlivým holdem na památku Boatswaina, psa. ~George Gordon, Lord Byron, "Nápis na pomníku Newfoundlandského psa"

Lord George Gordon Byron
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cassie Cassie | Web | 19. července 2017 v 11:11 | Reagovat

Ako sa dostať bezplatný iPhone5? Veľmi jednoduché! Detailov WEB!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama